Sileuks, profiiluks, täispuituks | UkseProff

Ukse tüübid

Ukse tüübid

Ust valima asudes on vaja teada, kas soovid sileservaga ehk plokkust või mantelservaga ust. Mantelukse puhul jääb varjatuks ukselehe ja lengi vahel olev pilu.

Sileservaga uks Mantelservaga uks

 

Sileuks

Uks valmistatakse tugevdatud konstruktsioonil, mis tähendab     põhikonstruktsioonina kas vill-täidist ja 6 mm MDF plaati või PLP sisu ja 4 mm MDF plaati. Mõlemal juhul jääb uks tugev ja stabiilne ning püsib korralikuna pikki aastaid. Õigeid tihendeid ja lukustusi valides on eelnimetatud konstruktsiooniga uks ka võimalikult helikindel.

 

Profiiluks e. tahveluks

Uks valmistatakse värvitud ja spoonitud variandi puhul männipuidust, mis kaetakse väärispuu spooniga või õhukese MDF-plaadiga värvimise korral. Tahveldus enamasti sõltuvalt variandist kas MDF või PLP plaadist, mis samuti värvitakse või spoonitakse.

 

Täispuituks

Ukse konstruktsioonilised elemendid nähtaval ning valmistatud valitud puiduliigist.

OÜ Ukseproff tegeleb eritellimusel toodetud sise- ja välisustega. Meie spetsialistide kaasabil leiate lahenduse ideest valmis toote paigalduseni. Ettevõtte missiooniks on pakkuda oma klientidele midagi erilist. Olgu selle teostuse aluseks siis kliendi enda väljamõeldud joonis või disain-uks disainibüroode valikust

Lisaks ustele pakume ka piirdeliiste, ukseportaale ja furnituure – kõike, mis teeb ühest tühjast ukseaugust Sinu jaoks täiusliku avatäite.
Leiame koos tee Sinu unistuste usteni!

 

MÜÜGIINFO

KONTAKT

OÜ Ukseproff
Reg. nr: 12281524

Madis Mättas
Telefon: +372 56 498 378
E-post: madis@ukseproff.ee