Naturaalspoon, ALPI tehisspoon, laminaat | UkseProff

Pinnakatted

Pinnakatete maailm on väga kirju, kust igaüks leiab endale sobiva lahenduse. Soovitame enne otsuse langetamist tutvuda erinevate variantidega, et leida endale just see, mis teeb sinu kodu isikupäraseks ja koduseks. On väga palju erinevaid võimalusi traditsiooniks kujunenud valge- ja tammespoonukse kõrval.

Mugavaks vahendiks erinevate spoonide ja pinnakatetega „mängimiseks“ on loodud meie kodulehe tööriist:
ukseproff.ee/disaini-ise.

Naturaalspoon

Väärispuit paksusega 0,3 – 3,0 mm. Enamlevinud paksuseks uste tootmisel on 0,6 mm. Võimalik valida ligikaudu 50 erineva puuliigi vahel. Lisaks erinevatele puuliikidele on võimalus valida ka erineva tekstuuri vahel, mis tuleneb spooni lõikamise viisist:

 

Tangentsiaallõige (laiema mustriga): Radiaallõige (kitsam muster peenema triibuga):
   
 

ALPI tehisspoon

Alpilignum kattevineer on uus tekstuur, mis ei esine looduses, ja mis on arendatud arhitektide ja disainerite püsiva uurimise käigus. See on ehtne PUIT.

Materjal õhukestest värvitud puidu lehtedest kokku liimitud plokist hööveldatud. Alpi toodangu valmistamiseks kasutatakse tavaliselt heledaid puidu liike nagu pappel, ayous ja koto, mis värvuse saamiseks kas pleegitatakse ja/või värvitakse. Tehisspooni paksus on samuti enamlevinult 0,6 mm.

Info spoonide kohta: AS Mass, www.asmass.ee

 

Laminaat

Laminaat on 0,8-1,2 mm paksusega plastikust leht. Dekooride valik on väga lai alates ühevärvilisest kuni puidu ja metalli imitatsioonini välja. Sinna vahele jääb väga palju erinevaid mustreid ja siledaid ning reljeefseid viimistlusi.

Laminaat sobib väga hästi suure käidavusega ustele, kuna on kõrge mehhaanilise tugevusega.

Tihtipeale nimetatakse rahvasuus ekslikult melamiini laminaadiks. Tegelikult on tegemist erinevate materjalidega. Melamiin on plastikuga rikastatud paber (paksus 0,2 mm), mis peale mööbliplaadile kandmist lakitakse. Kuigi melamiin on kergesti puhastatav, ei pea see väga vastu pidevale hõõrdumisele. Uste puhul kipuvad ära kuluma just ukse servad.

 

OÜ Ukseproff tegeleb eritellimusel toodetud sise- ja välisustega. Meie spetsialistide kaasabil leiate lahenduse ideest valmis toote paigalduseni. Ettevõtte missiooniks on pakkuda oma klientidele midagi erilist. Olgu selle teostuse aluseks siis kliendi enda väljamõeldud joonis või disain-uks disainibüroode valikust

Lisaks ustele pakume ka piirdeliiste, ukseportaale ja furnituure – kõike, mis teeb ühest tühjast ukseaugust Sinu jaoks täiusliku avatäite.
Leiame koos tee Sinu unistuste usteni!

 

MÜÜGIINFO

KONTAKT

OÜ Ukseproff
Reg. nr: 12281524

Madis Mättas
Telefon: +372 56 498 378
E-post: madis@ukseproff.ee