Disaini ise | UkseProff

Disaini ise

Disainimoodul on tööriist, millega saate ise planeerida ja kujundada oma uksed. Moodul annab Teile võimaluse teha uks, millist ei leia uksesalongidest. Kasutatavate materjalide valik on väga lai, ükski masstoodangu tootja ei suuda pakkuda kliendile kõiki lahendusi. Ukseproff suudab!

Valikute hulgas on erinevad puidud, spoonid, laminaadid ja klaasid. Lisaks moodulis pakutud valikuvariantidele on veel palju erinevaid võimalusi. Täiendavaid variante saame valida näidiste kataloogidest. Lisaks saab spoone ja puitu viimistleda väga erinevate peitside ja (toon) õlidega. Viimistluste võimalused on väga mitmekesised, koos leiame sobiliku ja valmistame vastavad näidised.

Ukseklaaside valik on samuti rikkalik. Disainimoodulisse on tehtud nendest üsna tagasihoidlik valik andmaks edasi võimalikke klaasilahendusi. Täiendav valik on võimalik teha näidiste põhjal.

Lisaks valmisklaasidele on võimalik lasta kunstnikul teha vitraaže. Neid on võimalus valmistada nii sise- kui ka välisustele ja klaaspakettidena. Vitraaž on alati väga isikupärane ja nõuab individuaalset lähenemist. Parima tulemuse saamiseks on võimalus idee koos kunstnikuga välja töötada.

Mooduli kasutamiseks on vajalik HTML5 toega veebilehitseja. Toetatud on järgmised brauserid (nimetatud versioonid ja uuemad):
Google Chrome 4.0, Microsoft Internet Explorer 9.0, Mozilla Firefox 3.5, Opera 10.5, Safari 4.0.

OÜ Ukseproff tegeleb eritellimusel toodetud sise- ja välisustega. Meie spetsialistide kaasabil leiate lahenduse ideest valmis toote paigalduseni. Ettevõtte missiooniks on pakkuda oma klientidele midagi erilist. Olgu selle teostuse aluseks siis kliendi enda väljamõeldud joonis või disain-uks disainibüroode valikust

Lisaks ustele pakume ka piirdeliiste, ukseportaale ja furnituure – kõike, mis teeb ühest tühjast ukseaugust Sinu jaoks täiusliku avatäite.
Leiame koos tee Sinu unistuste usteni!

 

MÜÜGIINFO

KONTAKT

OÜ Ukseproff
Reg. nr: 12281524

Madis Mättas
Telefon: +372 56 498 378
E-post: madis@ukseproff.ee